Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Konkursy psów myśliwskich. Zaproszenie

Konkursy psów myśliwskich. Zaproszenie

Jak co roku w Orzechowie koło Olsztynka spotkają się miłośnicy psów myśliwskich

W sobotę, 7 października, na terenie Nadleśnictwa Nowe Ramuki, odbędzie się XX Międzynarodowy Konkurs pracy Posokowców oraz Międzynarodowy Konkurs Pracy Tropowców dla Ogarów i Gończych Polskich.

Jest to świetna okazja do spotkania w jednym z najbardziej urokliwych zakątków naszego Nadleśnictwa i zwiedzenia „perełki” Warmii – Orzechowa.
Będą mieli Państwo możliwość zapoznać się ze sztandarowymi rasami psów myśliwskich, w tym z jedną z niewielu naszych polskich ras – Gończy Polski.

Kokurs jest cykliczną imprezą pod szyldem PZŁ w Olsztynie i Związku Kynologiocznego. Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie olsztyńskiego Zarządu PZŁ, w dziale Kalendarium Imprez, pod adresem: http://www.pzlolsztyn.pl/kalendarium-imprez.html

Konkurs tradycyjnie rozpocznie msza święta w zabytkowym Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Orzechowie. Msza rozpocznie się o godz. 8:00 rano.Wspomnieć należy, że ten wyjątkowy Kościół zdobi piękny żyrandol - dar leśników i myśliwych. Na pewno warto to zobaczyć.

A teraz niespodzianka !

Dodatkową i nietypową atrakcją w dniu Konkursu będzie Krajowa Wystawa Psów Gończych - 6. FCI Group National Dog Show (CAC)
 

Program Konkursów:

8.00 – Msza św. w Kościele w Orzechowie

8.45 – Wydawanie kart pracy, sprawy organizacyjne

9.00 – Uroczyste otwarcie Konkursów

9.30 – Rozpoczęcie pracy psów

ok. 14.00 – Posiłek dla uczestników konkursów

ok.15.00 – Zakończenie konkursów, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród


Lista aktualności Lista aktualności

— Pozycji na stronie: 20
Wyświetlanie 1 - 20 z 57 rezultatów.